RK KRŠKO – RD HERZ ŠMARTNO       28 : 32 (16 : 15)

RK Krško: Zorič, Romih, Deržič 1, Škafar, Sintič 2, Kodrič 4, Dragan 4, Kastelic 4, Glaser 3, Polutnik, Dular, Sobotič 1, Vovk 2, Glogovšek, Kozole, Ban 7. Trener: Gašper Kovač.

RD Herz Šmartno:
Strmljan 8, Ribarič 2, Žan Pregelj 7, Urban Poglajen, Bahovec 1, Luka Poglajen 3, Muratovič, Cirar, Bučar, Avsec 7, Žiga Berglez 1, Močnik 3, Žurga, Kukovica, Lachaal. Trener: Filip Gradišek.

V Krškem smo videli trdo in zanimivo tekmo. V prvem polčasu sta bili ekipi zelo izenačeni, večkrat je sicer vodila domača ekipa, ki je polčas tudi dobila. V drugem polčasu se je nadaljevalo podobno, domačini so vodili največ za dva zadetka. Pri rezultatu 24:22 pa se je pričel preobrat. Ekipa Herz Šmartno je z delnim izidom povedla z 24:26. Domači so uspeli še izenačiti na 27:27. V končnici tekme je svoje dodal odlični vratar Midhad Muratovič, ki je vrata dobesedno zaklenil. V zaključku še dober napad, kjer so v zaključku zadevali Avsec, Pregelj in Strmljan, in obramba, ter dokončen preobrat in zmaga z 28:32.