Plavalki ravenskega Fužinarji odlični na mednarodnem mitingu

Na močnem mednarodnem mitingu Mladost Zagreb, že petdesetem po vrsti, so v konkurenci 594 plavalcev iz 60 klubov zelo dobro nastopili tudi plavalci in plavalke Plavalnega kluba (PK) Fužinar.

Super uvrstitvi oziroma odličji sta si priplavali Hana Sekuti, ki je v absolutni kategoriji osvojila drugo mesto na 200 metrov delfin in tretje mesto na 100 metrov delfin. V kategoriji mladink pa je osvojila zlati medalji na 100 in 200 metrov delfin ter bronasto medaljo na 50 metrov delfin.

Zara Podržavnik si je v absolutni konkurenci priplavala bronasto medaljo na 400 metrov mešano, v kadetski kategoriji pa je osvojila zlati medalji na 200 prosto in 400 metrov mešano, srebrni medalji na 200 metrov hrbtno in bronasto medaljo na 100 metrov prosto.