Mengeš

Kadeti z drugo zmago v spomladanskem delu

Sobotni obračun (30. marca) med NK Laby's Mengo 28 in NK Hermes Ljubljana so znova odprli kadeti in to z zanesljivo zmago nad gosti iz Ljubljane. Domači so uspešno začeli tekmo, saj so v uvodnih 30 minutah zadeli kar štiri gole, svojo premoč pa so potrdili v drugem polčasu, ko smo Pod Gobavico zopet zaslišali »petardo«.
Z dvema goloma sta blestela Muminović in Mramor Veličkovič, pod prvi gol pa se je podpisal Klopčič. Omeniti je treba, da je nekajkrat odlično posredoval tudi domači vratar Arif Ibushoski.
Domači kapetan in strelec dveh zadetkov, Domen Mramor Veličkovič: »Tekmo smo odigrali dobro, predvsem prvih 25 minut, saj smo dali kar štiri gole. Po navodilih trenerja smo v drugi polčas šli zbrano, da smo lahko pametno in varno pripeljali tekmo do konca.« NK Laby's Mengo 28 : NK Hermes Ljubljana (5 : 0).