Maribor

DANES
20°C
8°C
JUTRI
19°C
12°C
Oceni objavo

Čistilec, m/ž

Vabljeni v Sovito, uspešno in družbeno odgovorno družbo, kjer je vsak nov dan postrežen z nasmehom.

Smo slovensko podjetje z mednarodnimi izkušnjami in prva družba v Sloveniji s pridobljenim certifikatom družbeno odgovoren delodajalec.

V 27-ih letih delovanja na slovenskem trgu smo postali vodilno podjetje s področja prehranskih storitev, hkrati pa zagotavljamo tudi facility management storitve - celovito upravljanje s storitvami. Gostinske storitve izvajamo v podjetjih, šolah, zdravstvenih in drugih ustanovah, po vsej Sloveniji. Poskrbimo tudi za vse, ki si želijo svoj obrok zaužiti v domačem okolju, s sveže in lokalno izbranimi živili. Obroke v Soviti pripravljamo z veliko ljubezni in dobre volje, zaradi česar so še bolj zdravi in okusni. Stalno si prizadevamo za dvig kakovosti ter večje zadovoljstvo naših gostov, zaradi česar smo drugačni in privlačnejši.

Delovne naloge:

- Čiščenje in razkuževanje delovnih površin, delovnih sredstev in prostorov

Pričetek dela: April/Maj 2023

Kaj pričakujemo?

- Izkušnje na podobnih delovnih mestih (vsaj 2 leti)
- Izkušnje s prevozi
- Dinamično osebo
- Veselje do timskega dela

Kaj ponujamo?

- Razvoj v uspešnem in naprednem, družbeno odgovornem podjetju
- Veliko možnosti za izobraževanje in napredovanje
- Dostop do široke baze znanja

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo na naslov Sovita d. o. o. Ljubljana, Kadrovska služba, Tehnološki park 22a, 1000 Ljubljana ali po elektronski pošti na: kadri@sovita.si.

Zavezujemo se, da bomo vaše osebne podatke, pridobljene s to prijavo, uporabljali le za namen, zaradi katerega so zbrani, in z njimi ravnali zaupno.

Več o podjetju si oglejte na naši spletni strani http://www.sovita.si/

Oglejte si tudi