DANES
21°C
7°C
JUTRI
22°C
10°C

Zaposlitev

Notranjsko-kraška regija
Sobota, 18. Maj. 2024

Pomočnik v kuhinji, m/ž, Pivka

Delovne naloge:Predpriprava in pomoč v kuhinji, pospravljanje in pomivanje posode,...
Četrtek, 23. Maj. 2024

Delilec blagajnik (m/ž) – Podskrajnik

Vaše naloge bodo: deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni, priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava)...
Četrtek, 30. Maj. 2024

Vodja strežbe (m/ž) v Vili Planinka

V elitni kolektiv Vile Planinke na Jezerskem vabimo sodelavce za opravljanje del na delovnem mestu: Vodja strežbe (m/ž) v Vili Planinka
Petek, 31. Maj. 2024

Receptor (m/ž)

Želite biti del mednarodne korporacije, ki zaposluje več kot 30.000 oseb po svetu? Naše poglavitne dejavnosti so vrhunske storitve na področju igralništva, hotelirstva, gostinstva in zabave.

Delavec v pralnici (m/ž) - Kozina

Specializirana pralnica za pranje in najem hotelskega in restavracijskega perila zaradi povečanega obsega del išče nove okrepitve.
Sobota, 01. Junij. 2024

Prodajalec (m/ž), Košana

Smo sodobno podjetje z več kot 150-letno tradicijo. Mlinotestovcem nudimo stabilno in predvidljivo zaposlitev, naša želja pa je razviti tudi dolgoročen partnerski odnos.
Četrtek, 06. Junij. 2024

Torek, 11. Junij. 2024

Kuhar II (m/ž)

Pričakujemo: zaželeno zaključena srednja poklicna ali strokovna izobrazba gastronomske ali živilske smeri...