24°C

PGD Log na tekmovanju v gasilski orientaciji

V soboto, 23. maja, je v Ligojni potekalo tekmovanje v gasilski orientaciji GZ Vrhnika in GZ Logatec. Udeležili so se ga tudi pionirji, mladinke, mladinci in pripravniki PGD Log. Sodelovalo je kar pet ekip. Naših najmlajših slabo vreme ni prav nič motilo. Zelo resno so se lotili tekmovanja in dobro premagovali naloge ter na koncu med 19 ekipami osvojili 9. in 14. mesto. Ekipa mladincev je osvojila 10. mesto, mladinkam pa je žal poškodba preprečila, da bi prišle do cilja. Najbolj pa nas je razveselila ekipa pripravnikov, ki so jo sestavljali Anže Gubič, Job Remškar in Jure Sedej. Ekipa je osvojila 1. mesto in se tako uvrstila na tekmovanje notranjske regije, ki bo v soboto, 13. junija, v organizaciji GZ Logatec potekalo na Medvedjem Brdu. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem in njihovim mentorjem, našim pripravnikom pa želimo veliko uspeha na regijskem tekmovanju.