11°C
ČET.
20°C
12°C

NADALJEVANJE IN ZAKLJUČEK - ODLIČNE UVRSTITVE TEKAČEV OK KOMENDA NA PRVENSTVU JUGOVZHODNE EVROPE V MAKEDONIJI

SOBOTA 17.9.2016,  tretji dan je potekala preizkušnja na srednji razdalji.

Prvak JV Evrope med mladinci do 16 let je postal Matic Blaž, Žan Ravnikar je osvojil 7. Mesto.
Med dekleti do 16 let je bila 15. Patricija Primožič, med člani je odličen nastop uspel Nejcu Zormanu, ki je zaostal le za bolgarskim tekmovalcem.

NEDELJA 18.9 .2016, četrti in obenem zadnji  tekmovalni dan kjer so se  pomerili še v štafetnih tekih.
Matic Blaž in Žan Ravnikar sta tokrat  tekmovala v kategoriji do 18 let, kjer se jima je v slovenski ekipi pridružil še Mark Bogataj iz OK Azimut. Ekipa je osvojila odlično 2. mesto. Patricija Primožič  in Nejc Zorman sta s svojima ekipama zasedla 6. mesto.

ZAKLJUČEK 4 dnevnega tekmovanja
                     7 MEDALJ  ZA KOMENDČANE, ki so presegli vsa pričakovanja
********************************************************************************************************************
Na  prvenstvu Jugovzhodne Evrope /  SEEOC 2016 / v orientacijskem teku v Makedoniji sta med mladinci do 16 let blestela Matic Blaž, ki je osvojil  zlato, dve srebrni in bronasto medaljo prav v vseh 4 disciplinah, kjer je nastopil, in Žan Ravnikar, ki je prejel  srebrno in bronasto medaljo. Med člani si je prvo medaljo ( bronasto) za Slovenijo na tem tekmovanju pritekel Nejc Zorman.