Blaž Jerman 4. na mladinskem državnem prvenstvu

Minuli konec tedna so se mladi kegljači merili na Državnem prvenstvu za mladince. Od zagorskih kegljačev je bil najuspešnejši Blaž Jerman, ki je zasedel odlično 4. mesto, Luka Stegenšek je bil 23, Luka Jahn 41., Nejc Ocepek pa 68 med 86 nastopajočimi. Mladinski prvak je postal Nik Predovnik iz trboveljskega Rudarja. Tekmovanje je štelo tudi za ekipno kadetsko prvenstvo, v katerem je zagorska ekipa v postavi Stegenšek, Jahn, Ocepek zasedla 5. mesto. Prvaki so postali kegljači Kamnika.

Tretji krog drugega dela Kegljaške trim lige občine Zagorje je ponovno premešal vrstni red v prvi skupini. Upokojenci 1 so z novo zmago še naprej trdno v vodstvu, o uvrstitvi od drugega do petega mesta pa odloča vsaka tekma. Vrtovi Taškar so presenetili Eti in jih premagali za 32 kegljev, Alnex pa je bil za 20 kegljev boljši od KS Jože Marn 1.