jasno

WAKO - BALKAN OPEN 2014

| |
15.06.2014      15:03

Izjemen uspeh sevniških kickboksarjev, 4 medalje, 2 zlati in 2 bronasti; Maruša Crnić in Mitja Čokl balkanska prvaka

Ekipa članov KBV Sevnica - Balkan opena 2014

V soboto 14. junija je Kickboxing federacija Bosne in Hercegovine odlično organizirala  mednarodni kickboxing turnir Balkan open 2014, ki se  ga je udeležilo več kot 500 tekmovalcev iz 14 držav. Na omenjenem tekmovanju so odlično nastopili tudi člani KBV Sevnica. Naša najboljša tekmovalka je bila nedvomno Maruša Crnić, ki se ji je uspelo prebiti v finale. Tu se je srečala z lanskoletno prvakinjo in jo v izredno izenačenem boju polno akcije premagala. Maruša je postala nova balkanska prvakinja. Z izjemnim uspehom osvojitve 1.mesta je dalo preostalim članom ekipe nov dodaten zagon in motivacijo. Že čez nekaj minut so se v nov boj podali mladinca Robert Pavčnik in Klemen Skerbiš do 74 kg, člani Danijel Lenošek do 79 kg, Sašo Pleteršič do 84 in Mitja Čokl do 89 kg. Sašo in Danijel sta se prebila do polfinala, kjer sta na koncu zasedla odlično 3.mesto. Korak naprej pa je uspelo Mitji, ki se je prebil v finale in tam gladko premagal svojega nasprotnika. V kategoriji članov do 89 kg je postal nov balkanski prvak. Člani KBV Sevnica so na odprtem prvenstvu osvojili 4 medalje, 2 zlati in 2 bronasti.  Udeležbo na prvenstvu Balkana so omogočili JZ KŠTM Sevnica, Občina Sevnica in HE-SS d.o.o., katerim se klub iskreno zahvaljuje za izkazano pomoč. Jurij Orač, gl. trener kluba, ki je vodil ekipo, je bil po koncu tekmovanja izjemno zadovoljen nad prikazanim.