VELIKI NOGOMETNI DRBI

| |
29.04.2016      9:14
1

NK ALUMINIJ vas vabi na ogled velikega nogometnega derbija 2.slovenske nogometne lige med domačim ALUMINIJEM in ptujsko DRAVO.
Tekma bo v nedeljo, 1.maja s pričetkom ob 17:00 uri v športnem parku NK ALUMINIJ v Kidričevem.
Pridite v čim večjem številu in z bučno podporo pomagajte domačim rdečim do nove zmage,

Priloge:
Neznan tip datoteke
VELIKI NOGOMETNI DERBI

Prenesi vse
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

Komentarji 1 komentarjev
Toni Pernat
Toni Pernat Se strinjam0 Se ne strinjam0
ZMAGA EPSKIH RAZSEŽNOSTI !
NK ALUMINIJ je ptujski DRAVI prizadejal poraz katerega še lep čas ne bodo pozabili. Mreža Drave se je zatresla kar osemkrat, domača je ostala nedotaknjena, 8:0 torej. Rezultat pove vse tako da poseben komentar ni potreben. Aluminij je Dravi pripravil učno (beri hudo) uro nogometa, v kateri je bil boljši v vseh elementih nogometne igre. Pa še to. Igralci Aluminija so, kljub vodstvu 3:0 v polčasu, garali vseh 90 minut in vsak nadaljni zadetek v mreži ptujčanov je bil plod odlične, kombinatorne in všečne igre, za kar gre zasluga vsem igralcem, svoje pa so storili tudi trener Bojan Špehonja in njegova pomočnuika Potočnik in Trop.Dragi Dravaši, se še spomnite povratne kvalifikacijske tekme pred leti, doma smo mi zmagali 3:2, pri vas pa smo izgubili 7:1 (sami veste na kakšen način). No eto vam sedaj - Z OBRESTMI.

02.05.2016 ob 9:43:03 Odgovor Prekliči