Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-4°C | 9°C
sobota, 10.12.2016
-6°C | 10°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 9°C
ponedeljek, 12.12.2016
4°C | 13°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 9°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

SESTANEK PARTNERJEV PROJEKTA CAN IN OKROGLA ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
02.03.2015      17:42
A A

SESTANEK PARTNERJEV PROJEKTA CAN IN OKROGLA MIZA, ORGANIZIRANA S STRANI LETALSKE ZVEZE SRBIJE (LZS)Deli:

19. in 20. februarja 2015 je v Beogradu potekal operativni sestanek partnerjev projekta CAN, sofinanciranega s strani Jadranskega čezmejnega programa IPA 2007-2013. Obenem je Letalska zveza Srbije organizirala konferenco, na kateri je poleg poleg projektnih partnerjev sodelovalo tudi okoli 100 predstavnikov letalskih organizaciji iz celotne Evrope. V okviru konference je bila organizirana tudi okrogla miza ''Vpliv letalskih predpisov na varnost športnega letalstva in na upravljanje zračnega prostora''. Na okrogli mizi so sodelovali predstavniki državnih organov Srbije (Direktorata za civilno letalstvo, Agencije za storitve zračnega prometa Srbije in Črne gore),  Letalske zveze Srbije, srbskih letalskih klubov kot tudi predstavniki Hrvaške, Črne gore, Bosne in Hercegovine ter Slovenije. Na okrogli mizi je bila obravnavana potreba po spremembah veljavnih predpisih s področja letalstva in njihovo prilagajanje zakonodaji EU. V drugem delu okrogle mize je potekala razprava na temo letalskih nesreč, vzrokih, pogostosti in ukrepih, ki bi v bodoče lahko pripomogli k zmanjšanju števila in posledic teh nesreč. Zaključna misel okrogle mize je bila, da je treba probleme s katerimi se soočajo letalski klubi reševati znotraj Letalske zveze Srbije in v sodelovanju z ustreznimi državnimi institucijami v najkrajšem času.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!