Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 30.03.2017

pretežno jasno
Popoldne bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, na severovzhodu tudi pretežno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
5°C | 24°C
petek, 31.03.2017
5°C | 24°C
sobota, 01.04.2017
6°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
6°C | 22°C
ponedeljek, 03.04.2017
6°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 30.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

SESTANEK PARTNERJEV PROJEKTA CAN IN OKROGLA ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
02.03.2015      17:42
A A

SESTANEK PARTNERJEV PROJEKTA CAN IN OKROGLA MIZA, ORGANIZIRANA S STRANI LETALSKE ZVEZE SRBIJE (LZS)Deli:

19. in 20. februarja 2015 je v Beogradu potekal operativni sestanek partnerjev projekta CAN, sofinanciranega s strani Jadranskega čezmejnega programa IPA 2007-2013. Obenem je Letalska zveza Srbije organizirala konferenco, na kateri je poleg poleg projektnih partnerjev sodelovalo tudi okoli 100 predstavnikov letalskih organizaciji iz celotne Evrope. V okviru konference je bila organizirana tudi okrogla miza ''Vpliv letalskih predpisov na varnost športnega letalstva in na upravljanje zračnega prostora''. Na okrogli mizi so sodelovali predstavniki državnih organov Srbije (Direktorata za civilno letalstvo, Agencije za storitve zračnega prometa Srbije in Črne gore),  Letalske zveze Srbije, srbskih letalskih klubov kot tudi predstavniki Hrvaške, Črne gore, Bosne in Hercegovine ter Slovenije. Na okrogli mizi je bila obravnavana potreba po spremembah veljavnih predpisih s področja letalstva in njihovo prilagajanje zakonodaji EU. V drugem delu okrogle mize je potekala razprava na temo letalskih nesreč, vzrokih, pogostosti in ukrepih, ki bi v bodoče lahko pripomogli k zmanjšanju števila in posledic teh nesreč. Zaključna misel okrogle mize je bila, da je treba probleme s katerimi se soočajo letalski klubi reševati znotraj Letalske zveze Srbije in v sodelovanju z ustreznimi državnimi institucijami v najkrajšem času.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!