DANES
20°C
12°C
JUTRI
23°C
7°C

Zaposlitev

Gorenjska regija
Četrtek, 23. Maj. 2024

Skladiščnik (m/ž) - 2 delavca

Od kandidata pričakujemo: izkušnje z vožnjo z viličarjem tudi regalnim viličarjem.

Letališki delavec (m/ž)

Želiš soustvarjati promet največjega slovenskega letališča? Če je odgovor da, potem je spodnji zaposlitveni oglas edinstvena priložnost, da vstopiš v »svet med oblake«. Naš naročnik namreč medse vabi letališke delavce (m/ž). Prijavi se in se pridruži ekipi več kot 400 ljudi, ki vsak dan skrbi za nemoteno delovanje osrednjega slovenskega ...

Voznik tovornega vozila

Te mika delo v branži obnovljivih virov energije, kjer nikoli ne zmanjka novih razvojnih izzivov? Si ob sebi želiš imeti dobro utečeno ekipo, ki ti vedno stoji ob strani?

Skladiščnik m/ž/d

Za našega naročnika, uspešno podjetje v Sloveniji, iščemo nove sodelavce za njihovo skladišče v Komendi. Organiziran prevoz iz Ljubljane!
Petek, 24. Maj. 2024

Prodajalec/ka – Kranj

Postati in ostati zanesljiv poslovni partner je naša vizija, prijaznost, sodelovanje in medsebojna pomoč pa naš vsakdan. Vabimo vas, da se pridružite naši prodajni ekipi.

Skladiščnik (m/ž)

Opis dela: prevzema in izdaja blago (preveri količino blaga in skladnost blaga z dobavnico/ prevzemnico) po navodilih, blago po navodilih ustrezno opremi z loti in oznakami, pomaga pri izvajanju vseh ostalih del v skladišču (proizvodna dela, pretakanje, prepakiranje, embaliranje, mešanje ter druga dela). izvaja komisioniranje blaga