Vipava

JUTRI
25°C
12°C
PET.
25°C
8°C

zaposlitev

Goriška regija
Četrtek, 09. Maj. 2024

Vodja izmene v poslovalnici (m/ž), Idrija

Od vas pričakujemo: IV. ali V. stopnja strokovne izobrazbe trgovske, komercialne ali katerekoli druge ustrezne smeri, zaželene 3 letne delovne izkušnje na primerljivem delovnem mestu, natančnost, prijaznost, komunikativnost, samostojnost in urejenost.

Prodajalec (m/ž), Tuš Market Nova Gorica

Vaše delo bo obsegalo: strežba in svetovanje strankam, spremljanje zalog in založenost z blagom, polnjenje in urejanje prodajnih polic.

Prodajalec - Bovec (m/ž)

Uspešno in veliko trgovsko podjetje širi svojo ekipo in zato vanjo vabi nove sodelavce za delo Prodajalca (m/ž). V kolikor vas delovno mesto zanima, vabljeni k prijavi.

Prodajni inženir (m/ž)

Naš naročnik je uspešno podjetje, usmerjeno v razvijanje visoko učinkovite in inovativne sisteme. Svojim kupcem nudijo optimalne rešitve, ki olajšajo izvedbo njihovega dela. Si želite postati del ekipe izkušenih strokovnjakov, kjer boste lahko unovčili in še dodatno razvili svoje tehnično znanje in prodajne veščine? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto Prodajni inženir (m/ž).
Petek, 10. Maj. 2024

Komercialist za program »delovna zaščita« za Primorsko regijo

Delovne naloge bodo: načrtovanje in izvajanje prodajnih in nabavnih strategij ter aktivnosti, zbiranje, analiziranje in vodenje vseh potrebnih informacij in evidenc o dobaviteljih in kupcih, spremljanje in analiziranje cen na prodajnem in nabavnem trgu, širitev in razvoj svojega prodajnega programa...
Sobota, 11. Maj. 2024

Skrbnik ključnih kupcev m/ž

Opis delovnega mesta: dejavnost podjetja je distribucija rastlin, sadik zelenjave, semen in specialnih gnojil, loncev in umetnega cvetja, iskanje novih produktov, pospeševanje prodaje,..
Ponedeljek, 13. Maj. 2024

Svetovalec (m/ž)

Iščete delo v dinamičnem timu? Vas veseli delo z ljudmi? Imate izkušnje iz prodaje ali celo iz področja sam svoj mojster? Bi želeli postati del naše ekipe? Če ste na vprašanja odgovorili pritrdilno se prijavite na prosto delovno mesto razpisano za OBI center Nova Gorica: Svetovalec (m/ž)

Prodajalec v Novi Gorici (m/ž)

Pridružite se našemu poslanstvu in nam pomagate modo približati vsakemu kupcu kot “PRODAJALEC V NOVI GORICI“. Če ste dinamični, vestni in ste se pripravljeni naučiti kaj novega se nam pridružite. Svoja znanja in ideje v praksi lahko pokažete pri nas.