Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
26°C
18°C
JUTRI
29°C
16°C
4559

Otroci o pomenu dobrodelnosti

Spet je leto naokoli. V mesecu maju se prvi razred v OŠ Žužemberk pripravlja na pomen solidarnosti, pomoči šibkejšimi in z raznimi projekti v okviru dobrodelnih akcij.

V petek, 13. maja 2022, je učence obiskala članica KORK Žužemberk gospa Glavič Helena in otroke seznanila s pestrostjo tega poslanstva. V okviru TEDEN RDEČEGA KRIŽA so  prejeli zanimive informacije in že takoj snovali ideje kako bodo z veseljem sodelovali na kakšnem dobrodelnem dogodku. Z razredničarko Alenko Pavlin imajo že ideje kako bodo popestrili in presenetili starejše občane v prihodnjih dneh in mesecih.

 

Iskreno se zahvaljujemo gospe Glavič Heleni, ki je naše otroke popeljala v ta del dobrodelnosti.

 

Foto: Alenka Pavlin
Besedilo: Alenka Sajovec

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi