Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
35°C
16°C
JUTRI
31°C
17°C
6467

Poletni brezplačni avtobus v turistični destinaciji Rogla-Pohorje

V turistični destinaciji Rogla-Pohorje tudi letos uvajamo brezplačni avtobus, ki bo vozil vsako sredo in petek, v juliju in avgustu na relaciji: Maribor - Slovenska Bistrica - Slovenske Konjice - Zreče - Rogla. 

Novica - TUKAJ. Avtobus začne voziti v petek, 1. 7. 2022.


NOVO! 

HOP ON - HOP OFF Rogla-Pohorje

Letos, kot novost uvajamo brezplačen avtobus, ki bo vozil vsako soboto, v juliju in avgustu, na relaciji: Zreče (avtobusna postaja) - Vitanje (Center Noordung) - Oplotnica (park Oplotnica) - Žička kartuzija - Slovenske Konjice (avtobusna postaja).

Novica - TUKAJ. Avtobus začne voziti v soboto, 9. 7. 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi