Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
22°C
7°C
JUTRI
21°C
8°C
Deli
6467

50 let delovanja ODI Dd

 Območno društvo invalidov Dravinjske doline, ki združuje člane iz občin Slovenske Konjice, Zreče in Vitanje, je pred kratkim obeležilo 50 let delovanja. V velikem številu so se zbrali na Rogli. Pridružili so se tudi člani pobratenega Društva invalidov Slov. Bistrica, ter številni visoki gostje. Delovanje ODI teče v pravi smeri, saj so s svojim ustvarjalnim delom uspešno integrirani in sprejeti v okolje, kar jim daje motivacijo za nove projekte in delovanje v dobrobit invalidov, saj nadaljujejo bogat opus svojih predhodnikov. Zato so nekateri aktivni prostovoljci  za svoje dolgoletno in požrtvovalno delo bili deležni  spoštovanja vrednih priznanj. ODI pa ob tej priložnosti izreka besede zahvale  tudi vsem donatorjem, oziroma vsem, ki so aktivno pomagali pri sami organizaciji in izvedbi tega pomembnega projekta.

Majda Rečnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi