Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
12°C
JUTRI
24°C
13°C
Oceni objavo

Obisk direktorice Policijske uprave Kranj in načelnika PP Jesenice

V ponedeljek 27.3.2023,  sta se župan Leopold Pogačar in direktorica OU Monika Kusterle, v prostorih Občine Žirovnica, sestala z direktorico PU Kranj go. Melito Močnik in načelnikom PP Jesenice g. Milanom Radonjićem.

V konstruktivnem pogovoru sta predstavnika Policije predstavila njihove načrte za leto 2023, posebnosti in značilnosti dela na Zg. Gorenjskem ter njihova pričakovanja. Župan in direktorica pa sta seznanila gosta s potrebami, značilnostmi in željami lokalne skupnosti (turistična sezona, promet skozi Piškovco, črno kampiranje, preventivne aktivnosti ipd…).

Dogovorili smo se za sodelovanje, si izmenjali kontakte in se zavezali k dobremu sodelovanju v korist občank in občanov.

Oglejte si tudi