Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
1°C
JUTRI
22°C
3°C
2885

Župan gostil lastnika žirovske Alpine s sodelavci

Na povabilo župana Občine Žiri, je občina v torek, 14. marca, gostila češkega poslovneža Františka Pivoda, lastnika žirovske Alpine, direktorja Víta Hrocha ter sodelavca Poche Miroslava. Pogovarjali so se o nadaljnjem delovanju Alpine in želji po dobrem sodelovanju z občino. Župan je gostom predstavil zgodovino in razvoj Alpine ter njeno vsakokratno povezanost in pomembnost v družbenem in poslovnem življenju Žirov. Gostje so pojasnili svoje načrte za nadaljnje delovanje Alpine. Interes vseh je ohranitev in razvoj dejavnosti ter dodatno zaposlovanje in izobraževanje kadrov, kar so pokazali tudi z nedavnim dodatnim nagrajevanjem.

Župan je gostom med drugim predstavil načrt bodočega centra Žirov s prometno infrastrukturo ter predvideni poseg na zemljišče Alpine. Zahvalil se je tudi za prostore, ki jih v Alpini uporablja Pihalni orkester Alpine Žiri. Uro in pol dolgo srečanje je bilo zaključeno z dogovorom o nadaljnjem dobrem sodelovanju in pripravljenosti vodstva Alpine k podpori in ohranitvi poslovnega, družbenega in društvenega utripa v Žireh.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi