Logo MojaObčina.si

Žiri

JUTRI
11°C
-5°C
NED.
9°C
5°C
Deli
2357

Moj lokalni les – material, s katerim se počutim zares dobro

Nagradni natečaj za video posnetke

Moj lokalni les – material, s katerim se počutim zares dobro


BSC Kranj - Regionalna razvojna agencija Gorenjske v okviru nizkoogljičnega projekta CaSCo (projekt CaSCo, ki je namenjen spodbujanju lokalne predelave in uporabe lesa ter se izvaja v okviru programa Interreg Alpski prostor) vabi do konca januarja 2020 k sodelovanju na nagradnem natečaju za video posnetke z naslovom Moj lokalni les – material s katerim se počutim zares dobro.

Natečaj je glede dolžine in tehničnih zahtev enostaven, saj je posnetek (oz. posnetki) lahko dolg največ 3 minute, posnamete pa ga lahko tudi z vašim mobilnim telefonom. Tako je primeren prav za vse, ki imajo radi les, mogoče z njim delajo ali bi v posnetku radi povedali kaj o svoji uporabi hiše, opreme ... iz lokalnega lesa. 

 

Več informacij v priponki, na spletni strani http://www.bsc-kranj.si/ in na telefonu 040 303 752 (Uroš Brankovič, BSC Kranj).

 

Vabljeni!

 

Dokumenti, priloge:

 

CASCO-Video natečaj-SLO

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi