Logo MojaObčina.si

Žiri

DANES
10°C
-4°C
JUTRI
14°C
-5°C
2156

Februarska številka Žirovskih novic: vabilo k sodelovanju

Sredi februarja bo izšla nova številka Žirovskih novic. Če želite v njej objaviti članek o dogajanju v našem kraju in občini, v vašem društvu ali katero drugo zanimivost, ste lepo vabljeni, da nam pošljete svoje prispevke.

Posamezen prispevek naj ne bo daljši od 4.000 znakov skupaj s presledki. V to število znakov so vštete tudi fotografije, ki jih pošljite zraven v čim višji resoluciji (za posamezno fotografijo odštejte po 500 znakov, obvezno navedite tudi avtorja fotografije oziroma vir).

Prispevke in fotografije pošljite najkasneje do 28. januarja na elektronski naslov urednice ge. Mateje Rant na mateja.rant@g-glas.si.

Če želite, da v rubriko koledar dogodkov uvrstimo katerega od prihodnjih dogodkov ali prireditev v Žireh, nam prav tako sporočite naziv dogodka, datum, njegov opis, organizatorja in organizatorjeve kontaktne podatke. Informacije o dogodkih pošljite do 28. februarja na naslov blaz.karlin@ziri.si.

Vabljeni k sodelovanju!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi