Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
13°C
5°C
JUTRI
13°C
-1°C
3836

HITRO ANTIGENSKO TESTIRANJE NA SARS-COV-2 OD 27.9.2021 DO 1.10.2021

Zdravstveni dom Žalec bo v tednu 27.9. - 1.10.2021 izvajal hitro antigensko testiranje na okužbo z novim koronavirusom na lokaciji Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a, po sledečem razporedu:

  • ponedeljek 27. 9. med 8. in 10. uro
  • torek 28. 9. med 8. in 10. uro
  • sreda 29. 9. med 15. in 18. uro
  • petek 1. 10. med 15. in 18. uro


Cena testa je 9,50 EUR. Plačilo je možno samo s plačilno kartico na lokaciji testiranja.

S seboj, prosimo, prinesite osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate na posebnem listku zapisano vašo telefonsko številko.  V primeru gneče med čakanjem Vas prosimo za ohranjanje medsebojne razdalje in uporabo zaščitne maske

POMEMBNO: Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo. Tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, prosimo, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le-ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Poudarjamo, da je testiranje mogoče le v okviru vnaprej objavljenih časovnih terminov. V primeru verbalnega in/ali fizičnega nasilja smo dolžni poklicati 113. 

Zahvaljujemo se Vam za potrpežljivost in razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi