Logo MojaObčina.si

Žalec

JUTRI
13°C
8°C
NED.
13°C
0°C
3856

HITRO ANTIGENSKO TESTIRANJE NA SARS-COV-2 20.9. - 24.9.2021

Zdravstveni dom Žalec bo v tednu 20.9. - 24.9.2021 izvajal hitro antigensko testiranje na okužbo z novim koronavirusom na lokaciji Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a, po sledečem razporedu:

  • ponedeljek 20. 9. med 8. in 10. uro
  • torek 21. 9. med 7. in 9. uro
  • sreda 22. 9. med 15. in 18. uro
  • četrtek 23. 9. med 8. in 10. uro
  • petek 24. 9. med 14. in 16. uro


Cena testa je 12,00 EUR. Plačilo je možno samo s plačilno kartico na lokaciji testiranja.

S seboj, prosimo, prinesite osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Zaželeno je, da imate na posebnem listku zapisano vašo telefonsko številko.  V primeru gneče med čakanjem Vas prosimo za ohranjanje medsebojne razdalje in uporabo zaščitne maske. 

POMEMBNO: Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo. Tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, prosimo, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le-ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Poudarjamo, da je testiranje mogoče le v okviru vnaprej objavljenih časovnih terminov. V primeru verbalnega in/ali fizičnega nasilja smo dolžni poklicati 113. 

Zahvaljujemo se Vam za potrpežljivost in razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi