Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
7059

Cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja

Spoštovani!

V Zdravstvenem domu Žalec za četrtek, 1. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje bo potekalo med 8. in 12. uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ). Cepili bomo s cepivom PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…). Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bomo cepili v četrtek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Na razpolago bomo imeli približno 300 odmerkov cepiva.

Lep pozdrav,
dr. Hana Šuster Erjavec, direktorica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi