Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 27°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 26°C
torek, 24.04.2018
10°C | 26°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gasilci, civilna zaščita, reševalci, župan... ......


OBČINSKE

| |
26.05.2017      14:57
A A

Gasilci, civilna zaščita, reševalci, župan... pri predsedniku Pahorju


Danes ob 13. uri je predsednik RS Borut Pahor v predsedniški palači sprejel gasilce, reševalce, civilno zaščito, Rdeči križ in ostale prostovoljce, ki so sodelovali v nedavni intervenciji ob požaru v Kemisu.


Deli:
Zbrane je najprej nagovoril vodja intervencije Boštjan Turk, ki je dejal, da je bila ta velik izziv, a da so jo družno uspešno premagali, za kar gre zahvala vsem sodelujočim na intervenciji. Gasilcem se je zahvalil tudi župan Stojan Jakin, ki pa je hkrati še apeliral na državo, da naj njene službe čimprej opravijo svoje delo. V mislih je imel predvsem različne meritve, katerih rezultati sedaj prihajajo po mnenju nekaterih zelo počasi. 
Seveda pa je zbor nagovoril tudi predsednik Pahor, ki se je vsem sodelujočim zahvalil in izrazil spoštovanje. Hkrati pa je opozoril na pomanjkanje informacij, ki sedaj tarejo občane, zato je tudi on apeliral na vse, da pomagajo po svojih močeh, da bi čimprej prišli "resnici do dna". 
Gašper Tominc, foto: GT


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf