Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
14°C
PON.
26°C
11°C
Oceni objavo

Gasilci, civilna zaščita, reševalci, župan... pri predsedniku Pahorju

Danes ob 13. uri je predsednik RS Borut Pahor v predsedniški palači sprejel gasilce, reševalce, civilno zaščito, Rdeči križ in ostale prostovoljce, ki so sodelovali v nedavni intervenciji ob požaru v Kemisu.
Zbrane je najprej nagovoril vodja intervencije Boštjan Turk, ki je dejal, da je bila ta velik izziv, a da so jo družno uspešno premagali, za kar gre zahvala vsem sodelujočim na intervenciji. Gasilcem se je zahvalil tudi župan Stojan Jakin, ki pa je hkrati še apeliral na državo, da naj njene službe čimprej opravijo svoje delo. V mislih je imel predvsem različne meritve, katerih rezultati sedaj prihajajo po mnenju nekaterih zelo počasi. 
Seveda pa je zbor nagovoril tudi predsednik Pahor, ki se je vsem sodelujočim zahvalil in izrazil spoštovanje. Hkrati pa je opozoril na pomanjkanje informacij, ki sedaj tarejo občane, zato je tudi on apeliral na vse, da pomagajo po svojih močeh, da bi čimprej prišli "resnici do dna". 

Gašper Tominc, foto: GT

Oglejte si tudi