Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Kandidatka SDS Nataša Frank - 15


VOLITVE, LOKALNE SKUPNOSTI, OSTALO

| |
28.06.2014      15:42
A A

Kandidatka SDS Nataša Frank - 15Deli:

Rodila sem se 14.7.1982 v Ljubljani. Po končani srednji ekonomski šoli sem nadaljevala študij na Visoki poslovni šoli na Ekonomski fakulteti v Ljubljani in diplomirala na smeri za poslovno informatiko. 

Sem poročena, mati 10 mesečnega sina. V prostem času pojem v pevskem zboru KUD Drenov Grič - Lesno Brdo  in obdelujem manjši vrtiček za sprostitev. Že od srednje šole dalje sem z aktivno vključena v lokalno družbeno življenje. Od svojega 1. razreda osnovne šole pojem v pevskem zboru. Mož je predsednik Modelarskega kluba na Vrhniki, katerega mu uspešno pomagam voditi že 7 let. Politika se naših življenj dotika dnevno, zato sem se nekaj let nazaj odločila pridružiti Slovenski demokratski stranki, da bi lahko tudi jaz pripomogla k boljšemu vsakdanu vseh. V primeru izvolitve bom delovala v korist svojega lokalnega okolja in celotne Slovenije.

 

Prvič sem se zaposlila na Ekonomski fakulteti v Ljubljani. Sama sem se odločila za dodatno izobraževanje, ki mi je pripomoglo pridobiti novo zaposlitev. Nato sem svojo poklicno pot nadaljevala na Agenciji za kmetijske trge v Sektorju za razvoj podeželja; vodila sem upravni postopek za pridobitev sofinanciranja iz EU sredstev. Največji del poklicne poti sem zaposlena na Ministrstvu za infrastrukturo in prostor v Finančnem sektorju, Oddelku za EU sredstva; izvajam administrativne kontrole po 13. členu pred in po izplačilu iz proračuna, sodelujem pri pregledih na terenu ter pripravljam dokumentacijo za različne vrste nadzora in revizij za projekte, ki črpajo denar iz EU skladov.

 

Po čem me prepoznate:
- resnica je edina pot do poštenja, zato človeku vedno pogledam v oči in mu povem po pravici; včasih to komu ni povšeči toda, to je edina prava pot;
- kot mlada družina se soočamo s prostorsko stisko, zato vem kako velika težava je stanovanjska problematika mladih družin, za katero se bom zavzemala;
- življenje na podeželju je zelo lepo, vendar pa je sam razvoj le-tega prepočasen, zato se bom trudila za boljše življenje na podeželju;
- zaposlitev je danes postala privilegij, kar pa je zame povsem nesprejemljivo; mlad izobražen kader naj bo hrbtenica Slovenije in ne številka na Zavodu za zaposlovanje;
- politika se naših življenj dotika dnevno; zato se zavzemam za večjo udeležbo mladih v politiki;

- upokojencem zagotoviti pokojnine, da lahko dostojno živijo in ne životarijo.

 

Prvi korak k tem odločitvam bomo naredili v nedeljo, 13. julija. Udeležite se volitev, glasujte za SDS in dajte priložnost upanju, da Slovenija postane bolj svobodna, demokratična in pravična domovina za vse. ENOTNI ZMAGUJEMO.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OO SDS Vrhnika? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OO SDS Vrhnika
OO SDS Vrhnika
Tržaška cesta 23
Tel:
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.06.2017
Danes ni dogodkov.
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6

Bodite prvi pri oddaji mnenja.