Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
34°C
16°C
JUTRI
30°C
13°C
2603

Najboljša za volanom 2022 Anja in Urban

V AMZS Centru varne vožnje na Vranskem so v četrtek, 19. maja, razglasili najboljšo mlado voznico in mladega voznika, zmagovalca izbora Najboljši za volanom 2022.

Največ znanja in veščin sta pokazala Ljubljančanka Anja Kren in Urban Ostrež iz Jevnice. Najboljša za volanom se bosta eno leto vozila vsak s svojo Fordovo fiesto active, oktobra pa bosta AMZS in Slovenijo v Madridu zastopala na FIA evropskem tekmovanju za najboljšega mladega voznika, skupaj z drugimi finalistkami in finalisti pa sta postala tudi mlada AMZS ambasadorja varne vožnje.

Avto-moto zveza Slovenije je izbor Najboljši za volanom tokrat izvedla že šesto leto. V dobrem mesecu dni, od 17. februarja do 27. marca letos, so mladi rešili več kot 2700 spletnih testov. Najboljših 50 reševalk in 50 reševalcev spletnega testa se je v polfinalu 12. in 13. aprila letos potegovalo za deset vstopnic, ki v posamezni kategoriji vodijo v finale ter do laskavega naslova Najboljši za volanom. 

Na sliki: Najboljša za volanom 2022, Anja Kren in Urban Ostrež.                  T. T.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi