Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
13°C
0°C
JUTRI
14°C
2°C
5520

Na Vipavskem deluje nov zavod

Oktobra 2020 je v Vipavi zaživel na novoustanovljen zasebni zavod, Zavod MADINAT. Že sama kratica zavoda namiguje na vrednote in načela, ki jim v zavodu sledimo. Komu je naše delovanje namenjeno? Vsem. Najbolj otrokom, starejšim ljudem in socialno ogroženim skupinam.

Pridružite se nam lahko vsi, ki verjamete v naše bistvo. Sledimo naslednjim načelom:


MADINAT:

M moč : S skupnimi močmi zmoremo več.

A vtetičnost: V odnosih in pristopih.

D inamičnost : Potrudimo se biti dinamični in prilagodljivi.

I zobrazba : Zagotoviti želimo enake možnosti izobraževanja in pridobivanja ustreznih kompetenc za vse člane družbe.

N epristranskost: Nepristranski pristop do vsakega posameznika.

A nalitičnost : Uporaba analitičnih metod.

T rajnost : Zagotoviti želimo trajni razvoj družbe na določenih področjih.


Zavod ima vizijo doseči višjo raven izobraženosti in povezanosti v družbi ter skrbi za uresničevanje socialno šibkejših skupin v družbi.Decembra 2020 je zavod na svoji spletni strani aktiviral rubriko „Moja zgodba“, kjer so objavljene anonimne zgodbe anonimnih udeležencev, ki se navezujejo na življenje nasploh in na počutje med epidemijo COVID – 19. Kakšni so vaši občutki med epidemijo? Dobrodošli ste ustvarjalci vseh starosti!

Poiščite nas na našem blogu: https://zavodmadinat.blogspot.com/ in postanite del naše zgodbe.


Kontakt in podatki za stik:

https://zavod-madinat.business.site/

zavod.madinat@gmail.comVšečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi