Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
10°C
0°C
JUTRI
8°C
4°C

100 ur astronomije v Ajdovščini

1111
Deli

Univerza v Novi Gorici v sodelovanju s Srednjo šolo Veno Pilon Ajdovščina, OŠ Danila Lokarja Ajdovščina in Osnovno šolo Šturje pripravlja astronomski večer, s katerim se ob 100-letnici Mednarodne astronomske zveze pridružuje mednarodnemu projektu 100 ur astronomije.

Dogodek bo potekal v petek, 11. januarja 2019 na Fakulteta za naravoslovje Univerze v Novi Gorici v Ajdovščini. Pričel se bo ob 17h s predavanjem prof. dr. Andreja Gomboc: Kaj so vedeli o vesolju pred 100 leti in kaj vemo danes? in se v primeru jasnega vremena nadaljeval z astronomskimi opazovanji.

Več: https://bit.ly/2H17kdA

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij