0°C

Prečka v zadnji sekundi preprečila zmago

Farmtech Veržej - Cherrybox 24 Tabor Sežana 1:1 (0:1)

150; Šošterič 89.; Pavić 21.

V soboto, 2. septembra, sta se v Veržeju v 5. krogu 2. SNL, pomerila domači Farmtech Veržej in Cherrybox 24 Tabor Sežana. Na razmočenem igrišču se je razburljiva tekma končala z delitvijo točk z rezultatom 1:1.

Veržeju na težkem terenu v prvem polčasu ni uspelo razviti prave igre, gostje pa so povedli v 21. minuti, ko je z glavo zadel Alen Pavić.

V drugem polčasu so nato v 60. minuti gostje ostali z igralcem nanj, saj je zaradi ugovarjanja bil izključen Marko Vukelić. Veržej je vse sile usmeril v napad, gostje pa so poskušali tekmo odločiti iz protinapadov. Nekajkrat so bili zelo blizu, a je gol uspelo doseči Veržeju. Ob koncu tekme je v 89. minuti z glavo zadel Matej Šošterič, ki je v igro vstopil na začetku drugega polčasa.

Nato je le malo manjkalo, da bi Veržeju uspel popoln preobrat, saj je dobesedno v zadnji sekundi tekme Andraž Sorko iz prostega strela stresel prečko. Takoj za tem je glavni sodnik Dejan Vivod odpiskal konec tekme