Logo MojaObčina.si

Veržej

JUTRI
23°C
7°C
PON.
25°C
11°C
1291

Ozara Slovenije

V času širjenja koronavirusa in razglasitve epidemije številni občutijo zaskrbljenost, tesnobo in strah. Še posebej ranljiva skupina so v tem času ljudje s težavami v duševnem zdravje.

 

Nevladna humanitarna organizacija Ozara Slovenija ima v Ljutomer že več let pisarno za informiranje in svetovanje za ljudi s težavami v duševnem zdravju. Ker se zavedajo, da trenutna situacija prinaša ogromno stisk ljudi, kar opažajo tudi s strani njihovih uporabnikov, so pripravljeni pomagati in prisluhniti tudi ostalim občanom, ki bi si želeli pogovora. V smeri prizadevanj za preprečevanje in obvladovanje širjenja okužb zaradi novega koronavirusa je izvajanje njihovih programov omejeno na psihosocialno pomoč in informiranje preko telefona in elektronske pošte. Pokličete jih lahko od ponedeljka do petka med 8. in 15. uro na telefonski številki 070 550 665 ali 02 585 18 40  ali pišete na elektronski naslov: manuela.bozic@ozara.org

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi