Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
26°C
11°C
PON.
23°C
13°C
Deli

TUDI V ZASADIH IN STARI NOVI VASI IMAJO NOVA VAŠKA ODBORA

V torek, 15. januarja 2019 sta potekala zbora občanov v Zasadih in Stari Novi vasi.
Vaškega odbora v Zasadih so se udeležili trije občinski svetniki: Milena Rajh, Bogomir Gaberc in Danijel Lesničar. Vaščani so izmed prisotnih izvolili tričlanski vaški odbor, ki mu bo predsedoval Jožef Bohinec, člana odbora pa bosta Brigita Horvat in Mirko Šijanec.
V prostorih PGD Stara Nova vas pa je potekal zbor občanov za naselje Stara Nova vas. Udeležila sta se ga občinska svetnika Danijel Lesničar in Bogomir Gaberc. Med udeleženci so vaščani izvolili vaški odbor, ki ga bo vodil Boris Zamuda, člana odbora pa bosta Dejan Slavič in Branko Petovar.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi