Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
2°C | 16°C
sreda, 22.10.2018
6°C | 14°C
četrtek, 24.10.2018
5°C | 21°C
petek, 25.10.2018
5°C | 20°C
sobota, 26.10.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Povej občini


SOSED SOSEDU

| |
20.05.2014      12:12
1
A A

Povej občini


Povej občini


Povej občini
Povej občini
Deli:
Si opazil v tvojem lokalnem okolju kakšen problem ali težavo? Ne veš kako se lotiti reševanja? Ne veš na koga se obrniti, kdo bi ti lahko pomagal pri reševanju tega problema? Bi rad odgovorne opozoril na ta problem? Napiši tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tržič!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Jurij Bizjak
Jurij Bizjak Se strinjam0 Se ne strinjam0
Jankovićeva občina se lahko skrije pred našo. Mi živimo v soncu, napredku na vseh frontah, skratka smo v središču dogajanj. Tudi za vse KS je dovolj poskrbljeno in pa - povsod se kaj dogaja. Všeč so mi tržni dnevi (Sebenje, Tržič), športni dogodki, kultura...Pogrešam pa pločnik od potoka Blajšnjice, mimo deponije kurilnega olja, Odpada, Tehna, Tika - Mali, Pinstepa proti križišču ceste Kovor - Križe. Tukaj je promet zelo gost in je sila moteč za mlade mamice z vozički in za starejše sprehajalce, ki jih je iz dneva v dan več. No, vsega pač ne moremo imeti naenkrat, pa vendar... Sicer pa le pohvalno. Dokler bo napredek na taki ravni, smo lahko še kako zadovoljni.

14.10.2017 ob 6:49:53 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
StranBodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo