Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
0°C
-6°C
JUTRI
2°C
-4°C

9. Festival tržiških bržol

4615
Organizator: Turistično društvo Tržič
Nagrada 500 EUR za zmagovalno ekipo.
Deli

S tradicijo šuštarskega sejma je povezano tudi kuhanje tržiških bržol. bo potekal pod okriljem jubilejne in tako poskrbel za promocijo te znamenite tržiške jedi. Prijavljene ekipe se bodo pomerile v tekmovanju kuhanja bržol na odprtem ognju. Bržol za pokušino pa bo dovolj za vse obiskovalce! Častitljivo 50. Šuštarsko nedeljo bomo počastili tudi tako, da bo zmagovalna ekipa v kuhanju tržiških bržol, poleg pokala in priznanja, prejela nagrado 500 EUR, ki jo podarja STS – KS 90 (Sindikat trgovine Slovenije – Konfederacija sindikatov 90 Slovenije). Nagrado za 2. (100 EUR) in 3. mesto (50 EUR) bo prispevalo Turistično društvo Tržič.


Ekipe, ki se bodo letos pomerile so: 1. KS Tržič mesto, 2. Bržoljanke - Ljudska univerza Tržič, 3. SDS Tržič, 4. Taborniški dom Šija, 5. KUD Načeta paleta, 6. Okrepčevalnica Zakrakovc, 7. Bržolmaherji - Didakta, 8. KS Bistrica, 9. Planšarija Šija
Za obiskovalce in navijače bodo tekmovalne bržole na voljo BREZPLAČNO, za žejo bo pa poskrbela Pivovarna Union.
Naj zmagajo najboljše tržiške bržole!

Več o tekmovanju:   
  
  

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij