Ob 11.50 se je v Glavarjevi ulici v Trebnjem v stanovanju smodila pozabljena hrana na štedilniku. Gasilci PGD Trebnje so s štedilnika odstranili hrano in prezračili stanovanje.
Oceni objavo




