Ob 14.22 je v naselju Mala Ševnica, občina Trebnje, traktor zapeljal s ceste in trčil v nadstrešek. Gasilci PGD Trebnje so zavarovali kraj dogodka. Poškodovanega voznika so na kraju oskrbeli reševalci NMP in ga odpeljali v SB Novo mesto. Za podrt nadstrešek pod katerim je bilo parkirano osebno vozilo in za odstranitev traktorja so poskrbeli lastniki.
Oceni objavo




