Ob 1.00 je v Obrtniški ulici v Trebnjem osebno vozilo trčilo v obcestno betonsko ograjo. Gasilci PGD Trebnje so zavarovali in razsvetljevali kraj dogodka, odklopili akumulator, s tehničnim posegom rešili poškodovano osebo iz vozila in jo predali reševalcem v oskrbo ter nevtralizirali iztekle motorne tekočine. Reševalci NMP so dve poškodovani osebi prepeljali v SB Novo mesto.
Oceni objavo




