Logo MojaObčina.si

Sveti Andraž v Slovenskih goricah

DANES
34°C
16°C
JUTRI
35°C
15°C

zaposlitev

Podravska regija
Ponedeljek, 29. Avgust. 2022

Strokovni sodelavec na področju koordinacije projektov (m/ž)

Štajerska gospodarska zbornica
  • delovno razmerje za določen čas (1 leto), s 3-mesečno poskusno dobo, z možnostjo podaljšanja,

  • delo v prijaznem okolju in dinamičnem kolektivu,
  • pridobivanje novih znanj in izkušenj, možnost strokovnega izpopolnjevanja.
Četrtek, 01. September. 2022

Sodelavec za kadre in splošne zadeve m/ž

Walstead Leykam tiskarna d.o.o.
  • Redno mesečno plačilo,
  • enoizmensko delo,
  • delo v urejenem delovnem okolju,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
Četrtek, 25. Avgust. 2022

Komercialni referent (m/ž)

Opis delovnega mesta: opravlja vsa administrativna dela povezana s prodajo produktov in storitev: pripravlja pogodbe, ponudbe, predračune, sprejema naročila, preverja plačila kupcev, pripravlja dobavnice, organizira dobave ipd.
Sobota, 27. Avgust. 2022

Planer/planerka materiala

Pričakujemo V., VI ali VII. stopnjo izobrazbe tehnične ali druge smeri ter odlično pisno in ustno znanje angleškega jezika. Nudimo dolgoročno zaposlitev v stabilnem mednarodnem podjetju.