Logo MojaObčina.si

Starše

JUTRI
32°C
17°C
TOR.
25°C
18°C
4178

Dan odprtih vrat Lovske družine Starše

Slavnostna otvoritev nove zbiralnice uplenjene divjadi v LD Starše

V nedeljo, 22. maja 2022 je pri lovskem domu LD Starše potekala slavnostna otvoritev nove zbiralnice za uplenjeno divjad. V uvodu je zbrane nagovoril tajnik Marjan Malek in besedo predal starešini lovske družine Jankotu Sitar. Starešina je predstavil potek gradnje zbiralnice za uplenjeno divjad in sobe za druženje lovcev po lovu. Slavnostna govornika na prireditvi sta bila župan Občine Starše Stanislav Grajfoner in predsednik LZM Marjan Gselman. Starešina LD Janko Sitar in Srečko Tancer sta prejela Priznanje Lovske zveze Maribor, ki se podeljuje za posebne zasluge lovcem LZM. Sledila je slavnostna otvoritev nove zbiralnice uplenjene divjadi. To je v navzočnosti starešine in župana s slavnostnim prerezom traku izvedel najstarejši član LD Starše Aleksander Ekart.

Po otvoritvi so si navzoči lahko ogledali notranjost nove zbiralnice, klubske obe za druženje po lovu ter v notranjosti lovskega doma lovske razstave divjadi in drugih prostoživečih vrst sesalcev in ptic. Starši lovci niso pozabili niti na najmlajše, saj so pripravili kotiček s promocijskim gradivom ter kartami Črnega Petra ter Spomin z lovsko tematiko.

Vse navzoče so pogostili s hrano in pijačo.

Vodstvi lovske družine še enkrat iskrene čestitke ob otvoritvi nove zbiralnice in izvedbi dneva odprtih vrat.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi