Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
30°C
19°C
2164

SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI

Občina Sodražica obvešča, da bo to soboto, 19. junija, od 8. do 11. ure potekala 'SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI'. Naprodaj bodo: domači siri, skuta, maslo, jogurt (Kmetija Kocjančič), domači suhomesni izdelki, kranjske klobase, vse za žar (Kmetija Lah), različne moke, kosmiči, krompir in sezonska zelenjava (Janez Jakopič), kozje mleko, kozji siri in sirotka (Stanislava Rot) ter domača kokošja jajčka (Kmetija Osvald).

Zaradi preventive pred širjenjem okužbe s koronavirusom, upoštevajte medsebojno razdaljo med obiskovalci in ponudniki ter uporabljajte primerna zaščitna sredstva. Svetujemo, da nakup opravite v najkrajšem možnem času, brez dodatnega in nepotrebnega zadrževanja na tržnici.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi