Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
31°C
18°C
2164

Praznovanje dneva državnosti ter 30. obletnice razglasitve samostojnosti in obrambe samostojne Republike Slovenije

Občina Sodražica ob praznovanju dneva državnosti ter 30. obletnice razglasitve samostojnosti in obrambe samostojne Republike Slovenije vabi v soboto, 19. junija 2021, ob 19. uri, k maši za domovino, ki bo v Župnijski cerkvi svete Marije Magdalene v Sodražici. Sv. mašo bo daroval župnik Franc Bizjak. Po maši bo sledila slovesnost pri spominskem obeležju osamosvojitve Slovenije v parku nasproti trga v Sodražici. Zbrane bo nagovoril prof. dr. Ernest Petrič. Prireditev bodo obogatili učenci Osnovne šole dr. Ivana Prijatelja Sodražica in Vokalna skupina Koral. Lepo povabljeni!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi