16°C
2°C

V NOVEM MESTU ZMAGA ZA KRKO

MRK KRKA : RD HERZ ŠMARTNO                    35 : 25 (17 : 12)

Novo mesto (09.12.2017) – Športna dvorana Marof, sodnika: Dejan Čretnik in Miloš Turnšek, delegat: Anton Lah.

Krka:
L. Rašo 4, Bevec 4, Didovič 4, Okleščen 7, Pršina 2, Tomić, Irman 1, Jakše 2, Udovč, D. Rašo 1, Papež 6, Brajer, Matko 3, Ban 1, Klobčar. Trener: Mirko Skoko.

Herz Šmartno:
M. Sadar, Strmljan 6, Ribarič 1, Kunst 3, Cirar 2, Justin 1, Bahovec 1, Muratovič, Jerina 1, Močnik 4, Žurga, Kukovica, Dobovičnik 6, Ostrež. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke:
Krka  2 (2), Herz Šmartno  5 (3).

Izključitve:
Krka  6 minut, Herz Šmartno  2 minute.

Diskvalifikacije:

Domača ekipa MRK Krka je upravičila vlogo favorita in na domači tekmi zmagala. V prvem polčasu je šmarska ekipa do 20. minute tekme držala aktualen rezultat, domači so proti koncu prvega polčasa izkoristili napake in povedli za +5. V drugem delu so domači zaigrali še bolje, ter počasi začeli višati razliko. Za deset zadetkov so povedli že pri 25:15. Šmarska ekipa je le uspela nekoliko zadržati nalet domačih, ki so do konca tekme uspeli zadržati deset zadetkov razlike.