POMEMBNA ZMAGA NA ŠKOFLJICI

ŠD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : RD HERZ ŠMARTNO                              30 : 35 (18 : 18)

Škofljica (06.04.2019) – Športna dvorana Škofljica, sodnika: Jože Humek in Rok Škvarč, delegat: Andrej Romih.

Škofljica Pekarna Pečjak:
Trtnik, Pangerc 5, Regner 2, Kljun 4, Zgonec, Topolovec 1, Svečko 1, Vidmar, Marolt 4, Krese 8, Demšar, Etling 1, Lipužič, Podmenik, Štavar, Janželj 4. Trener: Gregor Cvijič.

Herz Šmartno: Je. Žižek, Ribarič 1, Škrabanja 2, Cirar 3, Justin 13, Zobarič 1, Rozina 1, Muratovič, A. Sadar 1, Bučar, Avsec 5, Jerina 2, Močnik 6, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Škofljica Pekarna Pečjak  7 (6), Herz Šmartno  7 (6).

Izključitve: Škofljica Pekarna Pečjak  8 minut, Herz Šmartno  12 minut.

Diskvalifikacije:

V prvem polčasu smo spremljali zelo izenačeno tekmo, obe ekipi sta prikazali dobro igro v napadu, malo slabšo v obrambi. Na polčasu 18:18.

V drugem polčasu so Šmarčani zaigrali bolje, hitro povedli za tri zadetke pri 19:22. Domača ekipa se je zbrala, ter tudi povedla pri 26:25. Nato smo videli zelo borbeno tekmo, rezultat je bil poravnan do 29:29. Šmarska ekipa je nato z dobro obrambo pridobila nekaj pomembnih žog, ter s pametno igro v napadu izkoristila ponujene priložnosti in na koncu tudi zmagala.