ODLIČNA PREDSTAVA ŠMARČANOV!

RD SLOVAN : RD HERZ ŠMARTNO                    22 : 28 (11 : 15)

RD Slovan: Prevolnik 3, Fidel 2, Marinček, Bogdanič-Jenko 2, Marušič 2, Kocjančič, M. Marojevič, Podpečan, Krivic 1, Topolovec 3, Denič 3, Kaučič 3, V. Marojevič, Atanasov 3. Trener: Bojan Čotar.

RD Herz Šmartno: M. Sadar, Strmljan 8, Ribarič, Cirar 3, Bahovec 5, Žižek, Šmejc 4, L. Poglajen 1, Muratovič, Ža. Pregelj 3, A. Sadar 1, Močnik 2, Žurga 1, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Po porazu doma in poškodbi Jake Avsca, se je na Kodeljevem obetala težka tekma. V prvem polčasu sta bili do rezultata 10:10 ekipi izenačeni, tik ob koncu polčasa pa je šmarska ekipa uspela povesti z 11:15. V prvem polčasu je dobro delovala obramba na čelu z vratarjem Midhadom Muratovičem. V drugem polčasu pa še boljša igra Herz Šmartna. Domačini so prišli do znižanja na 17:20, potem pa nekaj odličnih minut in vodstvo se je povišalo na +9 (17:26). Domačinom je zmanjkovalo časa in idej, Šmarska ekipa pa je tekmo rutinirano pripeljala do konca. Velika in pomembna zmaga v Ljubljani, čestitke celotni članski ekipi!