oblačno

BOLEČ PORAZ V DOMAČI DVORANI

| |
29.10.2018      8:28

RD HERZ ŠMARTNO : ŠD MOKERC-KIG                                       26 : 27 (8 : 17)

Šmartno pri Litiji (20.10.2018), Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Marko in Matjaž Pirc, delegat: Janko Strel.

Herz Šmartno: M. Sadar (6 obramb), Ribarič 2, Škrabanja, Cirar, Justin 5, Bahovec, Zobarič, Rozina, Muratovič (9 obramb), Ju. Žižek, A. Sadar, Avsec 8, Jerina, Močnik 6, Kukovica (0 obramb), Žurga 5. Trener: Filip Gradišek.

Mokerc-KIG: Grudnik (14 obramb), Gorišek, Ž. Žagar, M. Žagar 6, Leš, Comino 2, Tabaković 2, Javoršek, Legen 1, Andoljšek, Makivič 5, Tica (0 obramb), Štamcar, Cimerman 2, Kalabić 9. Trener: Roman Šimon.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 0 (0), Mokerc-KIG 2 (1).

Izključitve: Herz Šmartno 4 minute, Mokerc-KIG 6 minut.

Diskvalifikacije:

Gostje iz IG-a so prišli na tekmo odločeni zmagati, saj so že v prvem polčasu izkoriščali vsako napako domače ekipe. Trener Filip Gradišek je moral prvo minuto odmora vzeti že v četrti minuti pri rezultatu 0:2. Domača igra še vedno ni stekla, gostje so kmalu vodili že 1:6. Razlika se do rezultata 8:13 ni pretirano spreminjala, so pa po tem obdobju gostje naredili ponovno delni rezultat 0:4 in odšli na polčas z visoko prednostjo devetih zadetkov. V drugem polčasu so gostje povedli že za 10 zadetkov razlike pri 11:21. Domača ekipa se je nato le malo zbrala in začela igrati bolje. Gostje so kontrolirali rezultat do 21:27, nato pa tudi sami precej padli v igri. Domača ekipa je do konca tekme naredila delni rezultat 5:0, ampak za kaj več kot za minimalen poraz ni bilo časa.