Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
8°C
-1°C
JUTRI
7°C
-2°C

15. TRADICIONALNI POHOD PO JABLANIŠKI POTI

2128

V soboto, 7. aprila 2018 vas vabimo v osrednjo Slovenijo na 15. tradicionalni POHOD PO JABLANIŠKI POTI, ki ga organizira Društvo za razvoj podeželja Laz iz Jablaniške doline (Šmartno pri Litiji).  Vabljeni te vsi že utrjeni, kot tudi pohodniki začetniki, kajti naša krožna pot ni zahtevna, vendar traja tem nekje od 4 do 5 ur, odvisno od vaših postankov pri domačijah, kjer ponujajo različne domače dobrote od kruha, čajev, štrukeljcev. Upamo na lepo vreme, da boste deležni čudovitega razgleda na našo dolino.

 

Start bo pri gasilskem domu v Zg. Jablanici med 7.00 do 10.00 uro, kjer boste lahko potrdili kontrolni kartonček.

Zaključek pohoda s kulturno zabavnim programom se bo odvijal v Gradišču pri Litiji s pričetkom ob 13.00 uri.

 

Organizatorji bomo poskrbeli za avtobusni prevoz iz Litije ob 7.55 Železniška postaja, 8.00 športna dvorana Litija, 8.05 Uvoz na Breg (Tenetiše-Pr'Pleskovcu).

 

Za več informacij si oglejte http://www.laz.si ali pokličite 070 303 321, 051 312 739

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!