Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
28°C
18°C
TOR.
28°C
17°C

12. pohod po Jablaniški poti

Organizator: Društvo za razvoj podeželja LAZ
Vstopnina: simbolična startnina€

V soboto, 28. 3. 2015 vas vabimo v osrednjo Slovenijo na 12. tradicionalni POHOD PO JABLANIŠKI POTI, ki ga organizira Društvo za razvoj podeželja Laz iz Jablaniške doline (Šmartno pri Litiji). Krožna pot je nezahtevna in traja od 4 do 5 ur. Postanki pri domačinih, kjer se boste lahko okrepčali in čudovit razgled, pa vam pot lahko tudi malo podaljšajo.

Start bo pri gasilskem domu v Zg. Jablanici od 7.00 do 10.00, kjer boste lahko potrdili kontrolni kartonček. Zaključek s kulturno zabavnim programom se bo odvijal v Gradišču pri Litiji s pričetkom ob 13.30 uri.

Vljudno vabljeni!

Za več informacij si oglejte http://www.laz.si/ ali pokličite 070/303-321

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi