Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
34°C
18°C
JUTRI
35°C
20°C

1. Spomladanski sejem

Deli

Pomlad je že skoraj tu, prav tako 1. Spomladanski sejem, ki ga organizira Javni zavod Bogenšperk.

K udeležbi smo povabili lokalne in druge ponudnike z umetnostno-obrtniškimi izdelki ali prehrambnimi pridelki in izdelki, da predstavijo tradicionalno domačo obrt, kulinariko in ostale dejavnosti. Stojnic bo kar 20, tema sejma pa je pomlad in vse kar pomlad prinaša: prebujanje rastlin, cvetenje, čiščenje, urejanje vrta in okolice, … Na stojnicah boste našli vse od domačih pridelkov, mesnin, suhe robe pa vse do unikatnih izdelkov, nakita, izdelke iz usnja, lesa, blaga, filca, butično izdelane piškote, domače marmelade, med in še in še!


Spomladanski sejem bo potekal v soboto, 23. marca 2019, od 9. – 13. ure, v središču Šmartnega pri Litiji, na trgu pred cerkvijo.


Za dodatne informacije nas lahko pokličete na telefonsko številko: 040 856 568 ali pišite na: turizem@bogensperk.si.


Se vidimo na sejmu!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi