DANES
27°C
16°C
JUTRI
26°C
16°C

Zaposlitev

Savinjska regija
Petek, 05. Julij. 2024

Komercialist na terenu za prodajo programa fasad

Delovne naloge bodo: načrtovanje in izvajanje prodajnih in nabavnih strategij ter aktivnosti na programu fasad, prodaja in pospeševanje blaga na terenu..

Projektni vodja in priprava dela m/ž

Vaše naloge bodo: samostojno vodenje projektov na področju hladilne tehnike, organiziranje del, izvajanje nadzora dela monterjev in kooperantov, spremljanje in dodeljevanje dela, skrb za sprotno poročanje in ustrezne rezultate.
Sobota, 06. Julij. 2024

Komercialist - vodja projektov (m/ž)

Ste tehnično podkovani, imate odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti? Vas veseli občasno terensko delo? Uspešno slovensko podjetje z dolgoletno tradicijo vabi medse novega člana ekipe. Če imate izkušnje na področju vodenja projektov, ne odlašajte in se čimprej prijavite!
Sobota, 13. Julij. 2024

Vodja projektov gradenj (m/ž)

Pričakujemo: najmanj VI./2 raven izobrazbe s področja gradbeništva , vsaj 3 leta delovnih izkušenj z opravljanjem strokovnih nalog s področja večstanovanjske gradnje ali vodenja zahtevnih projektov s področja gradbeništva....