Logo MojaObčina.si
DANES
4°C
4°C
JUTRI
5°C
4°C
10403

Prvi sejem lokalnih organizacij

V starem mestnem jedru Slovenskih Konjic je konec prejšnjega tedna potekal prvi sejem lokalnih organizacij, s poudarkom na tistih, ki v svoje delovanje vključujejo otroke in mlade. Na stojnicah se je predstavilo 15 društev in zavodov iz športnega, kulturnega, glasbenega ter mladinskega področja. Namen sejma je bil, da organizacije predstavijo svojo dejavnost širši javnosti, da pridobijo nove člane in članice ter da se mrežijo med sabo. Dogodek je potekal v sodelovanju Mladinskega centra Dravinjske doline in Občine Slovenske Konjice v sklopu Evropskega tedna mobilnosti, ki spodbuja trajnostno mobilnost. Dogodek je pritegnil veliko obiskovalcev in obiskovalk in bo postal tradicionalen.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi