Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
24°C
15°C
JUTRI
26°C
13°C
1260

MODELAR - M/Ž

Opis del in nalog:
KONTROLA KAKOVOSTI PREDHODNE FAZE DELA, PRIPRAVA IN MLETJE VHODNEGA MATERIALA, VLAGANJE POLIZDELKOV V MODELE, VSTAVLJANJE DODATNIH MATERIALOV V MODELE, JEMANJE POLIZDELKOV IN IZDELKOV IZ MODELOV, NALAGANJE POLIZDELKOV NA TRAK, POPRAVILO IN VZDRŽEVANJE STROJEV IN ORODIJ, ČIŠČENJE STROJEV, OPREME IN ORODIJ, ČIŠČENJE DELOVNEGA MESTA, KONTROLA KAKOVOSTI REZULTATOV SVOJEGA DELA, VODENJE EVIDENC IN POSREDOVANJE PODATKOV, OPRAVLJANJE SPLOŠNIH NALOG DELOVNIH MEST

Izobrazba:
nižja poklicna, Tehnika, drugo

Delovne izkušnje:
3 mes

Vozniško dovoljenje:
B

Trajanje zaposlitve:
Določen čas, 6 mesecev

Poskusno delo:
1 mes.

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
4

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
MATEJA MERKAČ, telefon: 041 813 211, e-naslov: mateja.merkac[at]kopur.si

Naslov: KOPUR PROIZVODNJA IN STORITVE D.O.O., Pameče 150 A, 2380 SLOVENJ GRADEC

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi